kargo bedava

Baby Okaliptus - Küçük Yapraklı Okaliptus

5.00
(1 değerlendirme) Görüşünü yaz
ZI01GQ
Marka: Yapay Çiçeğim
5.00
(1 değerlendirme) Görüşünü yaz
ZI01GQ
Marka: Yapay Çiçeğim
[Fiyat sorunuz]

whatsapp iletişimkredi kartı

kapıda ödeme

AÇIKLAMA

Baby Okaliptus

      Baby okaliptus küçük yaprakları ve uzun boyu ile el çiçeklerimiz ve vazo çiçeklerimiz için biçilmiş kaftan gerçek dokusu modellede vintage bir hava estirmektedir yapraklarını ufak parçalar halinde buketlerinizde kullana bilirsiniz ara çıkışlar yapmak için oldukça uygun olan okaliptus son zamanlarda çokça ragbet görmektedir aynı zamanda sizler için oldukça uygun fiyatlarla magazamızda veya internet sitemizde sipariş imkanına sahipsiniz.

Ucuz Okaliptus

    Okaliptuslar genelde ülkemizde pek üretilmemktedir yurt dışından hollanda dan gelmektedir zaman zaman fiyatları gerçekten çok yükselmekte ve uygun oldugu zamanlarda toptan iş yapıyorsak eger alıp fazladan stogumuza koymakta fayda var. bizim çok kullandıgımız okaliptus gelin çiçekleri içerisinde hacimli bir duruş saglayarak büyük buket yapmanızı kolaylaştırmaktadır aynı zamanda sıcak silikon ilede kolayca yapıştırabilirsiniz.

Okaliptus Fiyatları

    okaliptusun aynı zamana ortama yaydıgı çok güzel bir koku da vardır muhakkak duymuşsunuzdur okaliptus kozmetiktede çokça kullanılan bir ürün yanı ortama verdigi koku ilede insanları rahatlatıcı etkisi ilede faydalı bir ürün artık cam vazolar içinde yeşillikler oldukça moda bir demet okaliptusu vazo içerisinde yanına hiç bir ürün ilave etmeden de kullanmanız mümkündür. oldukça güzel bir dekor olacaktır. okaliptus ürünümüz şoklanmış olup en az 10 yıla kadar formunu korumaktadır. şoklama işlemi belli asit ve kimyasallar kullanılarak yaşam süresi dondurularak kuruması veya çürümesi önlenir ve hep aynı görünümde kalmasını saglar.

 

Değerlelendirmeler

Ürün Puanı:
5.00 (1 değerlendirme Toplam)
 • 5 Yıldız
  1
 • 4 Yıldız
  0
 • 3 Yıldız
  0
 • 2 Yıldız
  0
 • 1 Yıldız
  0
Ürünü Kullandınızmı ?
Bize bu konuda bir şeyler söyleyin ve başkalarının doğru kararı vermesine yardımcı olun
İncelemeleri Görün:
4 Yıldız (0 değerlendirme)
3 Yıldız (0 değerlendirme)
2 Yıldız (0 değerlendirme)
1 Yıldız (0 değerlendirme)
Yorum
gerçekten çok begendim ithal ürün aynısını 150tl ye aldım yazın şimdi 40 tl ye görünce çok şaşırdım gelin çiçeklerimde artık hep sizinle çalışıcam ilginize teşekkür ederim