Sıkça Sorulan Sorular

- NASIL SİPARİŞ VEREBİLİM?

Ürün sayfasından begendiginiz ürünü kaç adet istiyorsanız adet seçerek işe başlayabilirsiniz dogru renk seçtiginizden emin olduktan sonra

sepete ekle butonu ile ürün ödeme sayfasına geçebilirsiniz ödemenizi kapıda ödeme veya kredi kartı ile yapabilirsiniz.

 

- ÖDEMEYİ NE ZAMAN VE NEREYE YAPABİLİRİM?

Sipariş bilgilerinizi firmamıza bildirdikten sonra sizinle iletişime geçilecektir. Bundan sonra ödemelerinizi banka hesabımıza tüm bankalar aracılığı ile EFT ya da Havale yolu ile yapabilirsiniz, ya da size en yakın PTT Şubesine giderek posta çeki hesabımıza gönderebilirsiniz. Anasayfada ya da sipariş formunu doldurduğunuz sayfanın en altında

 

bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra bize mutlaka bilgi vermeniz gerekmektedir. Unutmayınız ki ürünleriniz hazırlanması ödeme tarafımıza yapıldıktan sonra başlayacaktır.

- SİTENİZDE BULUNAN ÜRÜNLERİ CANLI GÖREBİLİR MİYİM?

Sitemizde bulunan tüm ürünleri ve daha fazlasını  mağazamızı ziyaret ederek görebilmeniz mümkündür.

Numune Gönderme uygulamamız yoktur.

Şubemiz bulunmamaktadır.

- ÜRÜNLER NE KADAR SÜREDE HAZIRLANIR?

ÜRÜNLER 1 İLA 3 İŞ GÜNÜ İÇİNDE KARGOYA VERİLMEKTEDİR.

 

- ÜRÜNLERİM KARGODA KIRILIR MI?

Firmamız ürünleri kutulama esnasında maksimum titizlikle çalışmaktadır. ürünler kutulara hazırlanmakta duruma göre ürün aralarına katman şeklinde naylon koyulmakta ve bu şekilde ürünlerin koli içinde minimum deforma olması sağlanmaktadır.

Bu titiz çalışmaya rağmen firmamızdan kaynaklanmayan kargo taşıma esnasında ürünlerin hasar görmesi mümkündür. Bu konuda siz müşterilerimizinde dikkatli olması, eğer kolide dıştan ciddi şekilde sıvı teması ya da kolide ezilme, yırtılma, açılma gibi düşünceniz var ise kolinizi mutlaka kargo yetkilisi yanında açınız. Ürünlerinizi tek tek kontrol ediniz, eğer ki zayi, hasarlı ürün var ise kargo yetkilisinden bu konuyla ilgili tutanak tutmasını mutlaka isteyiniz. Eğer ki ciddi anlamda zayi var ise yine tutanak tutturup ürünleri teslim almayınız ve hemen firmamıza bu konuda bilgi veriniz. Çünkü anlaşmalı kargo firmamız ile ürünleriniz %100 garanti kapsamındadır. Firmamızda bu konuda müşterilerine tam garanti vermektedir, alışverişinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.