Bambu Separatör - Yapay Bambu - Bambu Çubugu

Bursa Bambu Separatör - Yapay Bambu - Bambu Çubugu

Ayşe Öztürk
04/09/2021
0

Bursa Bambu Separatör - Yapay Bambu - Bambu Çubugu

     Bursa ve Çevresinde tüm ekibimiz ile sizlere magaza cafe restaurant magaza ve otellerde barlarda gerekli olan Bambu Separatör  ve uzun ömürlü Yapay Bambu Dekoru tasarımları oluşturmaktayız günümüzde oldukça moda haline gelen Bambu Separatör Çalışmaları yogun olarak kullanılmaya başlandı ve bu işlemi hakkıyla ve sanatsal olarak sunabilecek yüksek seçenek alternatifine sahip bir ürün potansiyeline sahip decor firmasıyız.

   Unutmayınız Her Bambu Çubugu Orjinal Degildir. Kullandıgımız Bambular İthal Gerçek Bambu Çubuklarıdır. Lütfen Dere Kenarı Sazları İle Karıştırmayınız sazlar ucuz ama kırılgan ürünlerdir dayanımları oldukça kısa sürelidir.

Aşagıda müşterilerimize hazırladıgımız bir kaç işin resimlerini ekledik umarım sizlerinde mekanlarında farklı bir dokunuşla iş potansiyelinizi arttırarak mişterilerde bir farkındalık yaratabiliriz.

yapay çiçek dekor instagram

SAKSI İÇİ YAPAY BAMBU TASARIMLARI

Mekanlarınızda bulunan merdiven altlarını kapatmak için müşterilerinizin rahatsız olmaması için ara separatör olarak yada boş duvarlarınızın daha dekoratif görünmesi için kullanıma uygun olan bambu çubukları çeşitli saksılar içerisinde yan yana dizilerek oldukça botanik bir hava oluşturmaktadır.

 

Bursa Bambu Separatör Saksıları

  Bambu separatör saksıları ortamına göre degişmektedir örnegin iç mekanda kullanacaksanız mdf saksılar daha düşük malitte olmakta ve daha çok tercik edilmektedir.

  Dış Mekan İçin Kullanılacaksa dogal agaç saksılar veya fiber saksılar kullanılmaktadır fiber saksı maliyeti yüksek ama hava şartlarına daha dayanıklı bir malzemedir istenilen ebatlarda özel döküm yapılabilmekte ve istenilen renk kodunda boyanabilmektedir.

 Dogal ahşap ise her yıl verniklenmek zorundadır ama dış mekanda en çok kullanılan malzemedir. maliyeti fibere göre oldukça düşüktür.

   


 

 

Bambu Separatör Montajı

    Bambu separatör montajı oldukça ustalık isteyen bir iştir işi yerine ve malzemesine göre uygulamazsanız bambularda egilme düşme ve rüzgarda uçma ile karşılaşabilirsiniz bambu saksılarında dış mekan ise su yolları oldukça önemlidir bambu saksılarına akan suyun alttan tahliye olması gerekir modelin bozulmaması için aynı zamanda rüzgarlı bir yerde kullanıcaksanız burdada saksının agarlıgının yerine göre ayarlanması içindeki bambuların çeşitli malzemeler ile saksıya sabitlenmesi gerekmektedir. bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına bizimle çalışarak işi profesyonel bir şekilde uzmanına yaptırabilirsiniz.

SİZDE BU TARZ BİR TASARIM İSTERSENİZ UZMAN EKİBİMİZLE İLEŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

MAGAZA TELEFONU: 0224 220 20 88 - 0532 795 10 31

DECOR BÖLÜMÜ UGUR BEY : 0532 717 15 72 (Detaylı bilgi için whatsapp tan model gönderebilirsiniz)

BURSA dışı çalışmalarda mekanın ölçüsü gerekmektedir çalışma yapılacak yerin en boy ve yüksekligini bildirebilir ve yerin resmini gönderebilirsiniz.

Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. yukarıda yer alan tüm ürünler kendi çalışmalarımızdır.

Yorumlar

Ürün Puanı:
0.00 (0 değerlendirme Toplam)
 • 5 Yıldız
  0
 • 4 Yıldız
  0
 • 3 Yıldız
  0
 • 2 Yıldız
  0
 • 1 Yıldız
  0
İncelemeleri Görün:
5 Yıldız (0 değerlendirme)
4 Yıldız (0 değerlendirme)
3 Yıldız (0 değerlendirme)
2 Yıldız (0 değerlendirme)
1 Yıldız (0 değerlendirme)

Hiç mesaj bulunmadı