Bursa Dikey Bahçe Tasarımları

Bursa Dikey Bahçe Tasarımları - Yapay Çiçegim Decor

Ayşe Öztürk
23/11/2020
0

Bursa Dikey Bahçe

Son zamanlarda ofislerde ve magazalarda sık sık gördügümüz yapay dikey bahçe oluşmuş yeşillik plakaların ismidir dikey bahçe tasarımlar oldukça degişmekte ve kullanılan materyallere göre görsel çok farklı tarz ve hava vermektedir özellikle amazon orman vari bir görüntü sunar alt zeminde yeşil yosunlar ve çimenler kullanılmaktadır üzerinde ise yaprak ve yosunlar ile model gerçekçi bir yapıya sahip hale getirilmektedir.

Magaza dekorasyonuMagaza dekorasyonu

Bursa Yapay Dikey Bahçe

     Her geçen gün dahada betonlaşan yaşam alanlarımızda yeşile dönüş başlamıştır çünki insanın fıtratında var olan doga eksikligini bizlere daha fazla stres ve mutsuzluk olarak etkisi göstermektedir. inanın sizde öylemisiniz bilmiyorum ama ben sabah kalktıgımda agaçları ve yeşilligi görmekten çok mutlu oluyorum inanıyorumki tüm insanlar aynı düşüncededir çiçeklerin ve doganın üzerimizdeki etkisi tartışılamaz ama bu şehir keşmekeşinde canlı çiçeklerinde yaşama şansı pek yok veya çok ugraştırıcı olabiliyor.

 Bursa Ucuz Duvar Çiçekleri

    Bu nedenle hemen yardımımıza yapay çiçekler yetişiyor mahrum kalmaktansa onlarla yaşam alanlarımızı daha güzel hale getirmek elimizde magazamızda sizlere yönelik ürünler sunduk mobilya magazalarına cafe lere veya ev balkon ve iç mekanları için dikey bahçe yeşillikleri ve ekipmanları mevcuttur isterseniz yapay agaç modellerimizde var kendi botaniginizi kurmak sizin elinizde .

Bursa Duvar Kaplama

Sizde Magazanıza Cafe'nize Veya Otelinize Çiçek ve Yeşil Bahçe Dekoru Yaptırmak İstiyorsanız Ustamızla Görüşerek Keşif ve Fiyat Teklifi Alabilirsiniz

Detaylı Bilgi İçin: 0532 717 15 72

Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı