Bursa Yapay Botanik Bahçe Tasarımları

Bursa Yapay Botanik Bahçe Tasarımları

Ayşe Öztürk
13/06/2022
0

Bursa Yapay Botanik Bahçe Tasarımları

Botanik bahçe denildiginde tabiki hepimizin bildigi gibi kullanım alanlarımızda olan fakan boş kalmış ve kötü görüntü oluşturan merdiven altı bölümler veya duvar girintileri yada fabrika girişlerindeki büyük alanların görselleştirilmesi için kullanılan tamamı yapay bakım gerektirmeyen uzun ömürlü suni bitkilerden oluşan tasarımlardır.

botanik bahçe

Bursa Tropik Bahçe Peyzaj

    Bu tasarımlarda günümüzde gelişen teknolojinin etkisiyle gerçege yakın modeller üretilmeye ve kullanılmaya başlandıgı için çok daha gerçekçi tasarımlar oluşturmaya başlanmıştır. Agaçların aralarda dogal bir görüntü ile kullanılması agaçlarda ise palmiye monstera spatifilyum drecania ceviz agaçları benjamin agaçları bambular pampaslar ve çeşitli saz öbekleri muz ve starliçe gibi büyük bir çeşitlilik ile tropik bir yapay botanik bahçe oluşturmak mümkün.

bursa peyzaj

Yapay Bahçe Peyzaj

  Tabiki her işte oldugu gibi ince detaylar gizli olan bu çalışmalarda problem yaşamamak adına tecrübeli kişilerce yapılması bizlerin tavsiyesidir. bu modeller bir tecrübe gerektirmektedir. botanik peyzaj yani bitki uyumu olmadan dogal bir görüntü yakalamak oldukça zordur. kullanılan ürünlerin kalitesi ve montajları saglamlıkları ve nekadar uzun ömürlü olmaları ustalarımızın bu sanata hakim olması ile mümkündür.

   bursa yapay çiçek peyzaj

Yapay Çiçeklerle Bahçe Düzenleme

  Her yere farklı tasarım uygulamak mümkündür örnegin size alanınıza göre özel bir agaç yapılabilir bitkiler renkli veya yeşil olabilir isterseniz alt zemin çimen yada taş kombinasyonları bulundurabilir seçenek kartelamız ve ürün çeşitliliimiz bu hizmet için oldukça elverişlidir.

tropik bahçe peyzaj

   Sizinle Paylaştıgımız görseller sadece bize aittir bilgimiz olmadan kullanılması yasaktır.

Yapay çiçek dekorasyon

    Alanlarınızın keşifi firmamız tarafından yapılmakta ve size özel tasarım yapılmaktadır sizde bizden fiyat almak için irtibata geçebilirsiniz.

Decor Bölümü: 05327171572

Yorumlar

Ürün Puanı:
0.00 (0 değerlendirme Toplam)
 • 5 Yıldız
  0
 • 4 Yıldız
  0
 • 3 Yıldız
  0
 • 2 Yıldız
  0
 • 1 Yıldız
  0
İncelemeleri Görün:
5 Yıldız (0 değerlendirme)
4 Yıldız (0 değerlendirme)
3 Yıldız (0 değerlendirme)
2 Yıldız (0 değerlendirme)
1 Yıldız (0 değerlendirme)

Hiç mesaj bulunmadı