pencere-saksilarinizi-olusturma

Pencere Saksılarınızı oluşturma

Ayşe Öztürk
10/10/2020
0

Yapay Çiçekler kullanarak Pencere Saksılarınızı oluşturma 

 

Pencere Saksı  çiçeklerin görünümünü seviyorsunuz ama güzel bir bitkiyi korumak için yeterli zamanınız yok mu? Yapay bir bitki yaptırarak pencere Saksılarınızda yine de güzel görünümlü bir tasarım elde edebilirsiniz. Yapay olanların o kadar güzel olmadığını düşünüyor olabilirsiniz, ancak size teknolojinin çok uzun bir yol katettiğini ve sahte üretebildiğini ancak inanılmaz derecede gerçekçi bir dokuya sahip olduğunu söyleyeyim.

 YAPAY BİTKİLER

Pencere saksılarındaki YAPAY ÇİÇEK , evinizin dış cephesine gölge ve stil katmak için muhteşem bir tekniktir. Sevdiğiniz herhangi bir stil, bitki veya çiçeği seçebileceğiniz için çok yönlüdürler. Pencere kutularındaki yapay bitkilerle ilgili iyi olan şey, bir kez kurduğunuzda, tüm yıl boyunca evinizde güvende kalacaklarıdır. ARTI ellerinizi kirletmenize gerek yok. Başlamanıza yardımcı olmak için kullanabileceğiniz bazı KOLAY ve yararlı rehber ve ipuçları:

 

 

 1. MEKANINIZI İNCELEYİN

Bir tür pencere kutusu veya bitki seçmeden önce, evinizdeki alanınızın kısıtlamaları ve avantajları hakkında bir fikir edinmeniz gerekir. Gölgelerde gelişen bitkileri / çiçekleri seçerek daha koyu lekelerden de yararlanabilirsiniz.

 YAPAY BİTKİLER

İPUCU: Yapay bir bitki kullanacağınız için, evinizin dekorundan ve tasarımından ödün verilmeyeceğinden emin olun. Alanınızı zarif bir şekilde yeniden tanımlayan birine gittiğinizden emin olun.

 

 1. BİTKİLER VE PENCERE SAKSISINA UYGUN OLARAK SEÇİN

Pencere kutuları her şeyi büyüleyici tutabilir ve herhangi bir yapıyı aydınlatabilir. Pencere kutunuzu dış tasarım ve renkle uyum sağlayacak şekilde bile düzenleyebilirsiniz. Pencere kutuları, coşkuyu tutarlı bir şekilde dahil etmek ve değişiklikleri vurgulamak için inanılmaz bir şans verir.

Ot veya sebze yetiştirmek için kullanırsanız, mutfak için avantajlı bir genişletme bile olabilirler. Evinize bir pencere kutusu asmak için, montaj bölümleri veya vinil siding tuzakları kullanabilirsiniz.

 2. BİTKİLER VE PENCERE KUTUSUNU UYGUN OLARAK SEÇ

İPUCU: Ara sıra bitkilerle yeniden dikmek, gerçekten bu şaşırtıcı değişkeni verir ve pencere kutularınızın ve binanızın tüm yıl boyunca çarpıcı görünmesini garanti eder.

 

 1. GÖZLERİNİZ İÇİN TASARIM

 

Yapay bahçenizin nasıl görünmesini istediğinizi mutlaka düşünün. Muhtemelen parlak çiçeklere ihtiyacınız var ya da belki daha çok minimalist bir tarz içindesiniz. Belki de görüşünüzü engellemeyecek bir pencere kutusu için kısa bitkilere ihtiyacınız var. Bu estetik seçimleri haritanıza dahil edin.

Aynı şekilde, alanı ilgi çekici kılmak için çeşitli bitkileri karıştırmanız gerekecek. Bu düşünce, alan izin verirse benzer bir kapta çeşitli bitkiler geliştirmek için geçerlidir.

 GÖZLERİNİZ İÇİN TASARIM

İpucu: Güzel bireysel sahipleri planlamanın makul bir kuralı: "omurga soğutucu, dolgu ve dökücü". İlk önce, uzun ve gösterişli gelişen bir şey seçin; ikinci olarak, bölmenin düz alanını dolduran bir şey ekleyin; ve son olarak onu yanlardan taşan bir şeyle temel alın.

 

 1. YEREL BİR UZMAN BULUN

Diğer bazı yeni deneyimlerde olduğu gibi, yapay bir bahçe tasarlamak ve geliştirmek zordur. Yol boyunca size tavsiye verecek bir uzman aramak akıllıca bir fikirdir. Doğru yapay bitkileri tasarlamaya ve seçmeye yardımcı olacak çevrimiçi videolar da vardır.

Yorumlar

Ürün Puanı:
0.00 (0 değerlendirme Toplam)
 • 5 Yıldız
  0
 • 4 Yıldız
  0
 • 3 Yıldız
  0
 • 2 Yıldız
  0
 • 1 Yıldız
  0
İncelemeleri Görün:
5 Yıldız (0 değerlendirme)
4 Yıldız (0 değerlendirme)
3 Yıldız (0 değerlendirme)
2 Yıldız (0 değerlendirme)
1 Yıldız (0 değerlendirme)

Hiç mesaj bulunmadı