Bursa Söz Nişan Çiçekleri

LZ40OD
1500,00 
+
KS29KB
1500,00 
+
RL58RV
1500,00 
+
VG19UC
1500,00 
+
ZJ76OD
2000,00 
+
QL56RV
2000,00 
+
XI37GE
1500,00 
+
QD65DN
[Fiyat sorunuz]
XY32VF
[Fiyat sorunuz]
NM70IS
[Fiyat sorunuz]
GJ39UF
[Fiyat sorunuz]
Stokta yok

Değerlendirmeler

Görüşünü yaz

Bursa Söz Nişan Çiçekleri

   Geçmişten günümüze gelen adetlerimizden biridir çiçek, kız istemeye giderken çikolatanın yanında güzel bir çiçek herzaman hatırlanacak bir üründür. tabiki eşsiz modellerimizin tasarımla bir araya gelerek ustalarımızın özenli çalışmalarıyla oluşturdugu Arajmanlar sizlere en özel günlerinizde eşlik etmesi için magazamızda yer almaktadır.

    Bursa da Bulunan Magazamız Bursa Nişan Çiçegi Denildiginde ilk akla gelen bursanın en büyük toptan çiçek magazasıdır. gelin adaylarının isteklerini profesyonel ekplerimiz ile gerçekleştirmek bizim yıllardır görevimiz olmuştur.

    Her yıl konseptler degişmekte vazolar degişmektedir bu yılın konseptleri pastel daha gerçekçi çiçekler ve altın veya gümüş yapay ürünlerle kombine edilmiş tasarımlardır. Son dönemde ismini çokça duydugunuz Eva Köpük Nişan Çiçekleri de magazamızda bulunmakta istediginiz modeli Masa üzeri veya köşe çiçegi gibi tasarlayabilir hatta uzman ekimiz ile isteginize göre seçimlerde bulunabilirsiniz.

    Aynı zamanda Setlerimizden Çiçek Çikolata Söz Fanusu gibi aynı süsleme ile oluşturmakta sizin elinizde ister kargo isterse magazamızdan bu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. bursa söz çiçegi

   Çiçek denildiginde bir vazonun üzerine sıra ile dizilmiş çiçekler gelmesin çünki modeller kendi içinde degişim göstermektedir örnegin bursada sadece bizde bulabileceginiz ikebana modelleri ustalarımızın elinde şahane çiçeklere dönüşmektedir. bursada nişan çiçegi nerden alınır sorunuzun cevabıda tüm bu modelleri bir yerde bulabileceginiz ender tasarım agarlıklı çalışan bir firma olmamızdan kaynaklanmaktadır tüm ürünlerimizde %100 para iade garantisi ile çalışmaktayız.