Filtreler
 • Renk Arayınız
 • Fiyat Aralıgı

Yapay Ağaçlar

Areka Ağaç Çeşitleri
Ücretsiz kargo
RBY246041LQB-95
1600,00 
+
Deve Tabanı Yapay Ağaç
Ücretsiz kargo
WAF494628VJW-37
1500,00 
Ücretsiz kargo
FAK836714VDI-27
1500,00 
+
İnegöl Yapay Ağaç
Ücretsiz kargo
Yapay Sarı Meşe Ağacı
Ücretsiz kargo
VPT699188UJA-10
2500,00 
Yapay Limon Ağacı
Ücretsiz kargo
NGF794132SQT-09
2500,00 
Yapay İğde Ağacı Kahverengi Tonlarda
Ücretsiz kargo
KOK294799HZC-36
8500,00 
+
Ücretsiz kargo
Yapay Pampas Ağacı
Ücretsiz kargo
MSR225218WGK-08
2500,00 
Yapay Bambu Ağacı
Ücretsiz kargo
LZP364096MQR-42
2000,00 
Yapay Beyaz Yapraklı Benjamin Ağacı
Ücretsiz kargo
ucuz areka ağacı
Ücretsiz kargo
JCU028222FKA-94
2500,00 
Ücretsiz kargo
-6%
TM38PB
7500,00  8000,00 
Yapay Kiraz Ağacı
Ücretsiz kargo
BZ23SP
2500,00 
Kadife Yapraklı Starliçe Ağacı
Ücretsiz kargo
AOH236098HZS-57
4000,00 
Yapay 3 Gövdeli Monstera Ağaç
Ücretsiz kargo
WXW599565HCF-42
2700,00 
Ücretsiz kargo
TLC856960XEY-11
3500,00 
Yapay 3 Gövdeli Palmiye Ağaç
Ücretsiz kargo
FKY230512BUQ-75
5000,00 
Ücretsiz kargo
Palmiye Gövdeli Yapay Areka Ağacı
Ücretsiz kargo
Yapay Sonbahar Meşe Ağacı
Ücretsiz kargo
EYR862619KTT-47
3000,00 
Bursa Yapay Ağaç
Ücretsiz kargo
Ücretsiz kargo
ET08HD
4200,00 
Dekoratif Yapay Ağaç Modelleri
Ücretsiz kargo
Ücretsiz kargo
Ücretsiz kargo
Ücretsiz kargo
Yapay Bonzai Ağacı 1 mt
Ücretsiz kargo
GJI639388RUT-30
5000,00 
Ücretsiz kargo

Değerlendirmeler

Görüşünü yaz

Yapay Ağaç Nedir?

Ev ve işyeri dekorasyonunda en çok tercih edilen aksesuar ürünleri arasında yapay ağaçlar oldukça popülerlik kazanmıştır. Doğal görünümlerinin yanı sıra kullanıcılarını bakım ve temizlik gibi konularda büyük bir zahmetten kurtaran en kaliteli yapay ağaçlara firmamızın geniş ürün yelpazesi üzerinden tek tıkla ulaşabilirsiniz. Kullanışlı olmalarının yanında gerçek ağaçlara çok benzeyen görünümleri sayesinde tercih edilen bu aksesuar ürünleri ile evinizde ya da işyerinizde otantik bir atmosfer elde edebilirsiniz. İç mekan dekorasyonu ile yakından ilgilenen kişilerin bir numaralı tercihi haline gelen bu ürünlere firmamızdan en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bursa Yapay Ağaç

             Bursa yapay ağaç mağazamıza uğrayarak tüm ürünlerimizi yakından inceleyebilirsiniz dilerseniz ortamlarınıza uygun yapay ağaç tasarımlarına birlikte oluşturabilir kullanılacak malzemeleri beraber kararlaştıra biliriz Bursa Cumhuriyet caddesinde bulunan mağazamızda işinin ehli ustalarımız size yardımcı olacaklardır

Yapay Ağaç Fiyatları

yapay ağaç kullanılan malzeme ve materyallere göre farklı fiyat dilimlerinde olabiliyor bunu örnek verecek olursak öncelik gövdeden başlayabiliriz yapay ağaç gölgeleri daha gerçekçi olmaları için doğal en yakın malzemelerden üretilmektedir bu malzemeler bazen gerçek ağaç gölgeleri bazen ise plastik veya yapay malzemelerin üzerine doğal materyallerini kaplayarak ağaç gövdesi görünümü vererek oluşturulmaktadır o aynı zamanda saksıda fiyat açısından önem taşımaktadır en uygun olan plastik saksılar en çok kullanılan materyaldir toprak saksı var kırılgan yapısıyla görseli plasti ye göre daha iyi olan ürünlerdir fiyatları plastik saksıdan daha yüksektir.

       Alüminyum saksılar ise dış mekanlarda kullanılabilecek yapıya sahip yağmur ve dış ortamların verdiği zarar simüle etmektedir KÜFLENME yapmaz güneşten etkilenmezler fiyat olarakta oldukça uygun ürünlerdir en lüks ve fiyat olarakta en yüksek olan modeller yapay ağaçların gözdesi olan fiber saksı lardır en sağlam ve görseli en iyi olan modellerdır.

                  Büyük yapay ağaç modelleri pekçok yaprak modeli kullanılmaktadır büyük yapay ağaç bazen çınar yaprakları kullanılarak bazen de Benjamin yaprakları kullanılarak oluşturulmaktadır burada anlatmak istediğimiz kullanılan alt malzeme artı ağaç gövdesi artı üzerindeki yapay ağaç yaprağı fiyatları belirlenmektedir ortalama fiyatlar 500 TL eden başlamakta ve modeline göre kalitesine göre yukarı doğru ilerlemek tedir.

Yapay Ağaç Modelleri

İç mekan dekorasyonunda en çok ihtiyaç duyulan yapay çiçekleri en uygun fiyat seçenekleriyle satışa sunan firmamız bursa yapay ağaç fiyatları konusunda da müşteri memnuniyetine ne kadar büyük önem verdiğini bir kez daha gözler önüne sermektedir. Kaliteli ve kullanışlı yapay ağaç çeşitlerine firmamızdan ulaşabilirsiniz. Firmamızın web sitesi üzerinden farklı renk seçeneklerine sahip yapay ağaçların boyut, renk ve tasarım gibi tüm özelliklerini inceleyerek satın alma kararınızı verebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir online alışverişin bir numaralı adresi haline gelen firmamızda her dekorasyona uygun bursa yapay ağaç ve çiçekler satışa sunulmaktadır.

Salon Köşe Yapay Çiçekleri

           Salon köşe yapay çiçekleri modelleri tavan yüksekliği 3 metre ve üzeri olan yerlerde kullanılmaktadır genellikle çok büyük saksılar içine alçı veya betonla sabitlenerek veya alt kısımlarına metal flanş kullanılarak sabitlenmektedirler büyük yapay ağaç modellerinden en başında büyük palmiye ağaçları gelmektedir palmiye ağaçlarının büyük yaprakları boylarının yükselmesi ile daha büyük bir görsel oluşturmaktadır o büyük ağaçların avantajlari ve dez zamantajları bulunmaktadır bunların en başında yüksek olmalarından kaynaklı temizlenme zorluğu gelmektedir ve avantajlarından ise ortama verdikleri özel yapı olabilir

Yapay Salon Ağacı Modelleri

    Yapay agaçlar günümüzde yogun olarak evlerimizde kullanılmaya başlanmış yeşile olan ihtiyacımız evlerimizde köşe bölümlerde ve boş alanları daha güzelleştirme adına görev yapmaktadır yerine göre farklı ürün modellerimiz ve farklısaksı modelleri ile oldukça modern ve uzun ömürlü olabilmektedirler.

Dekoratif Yapay Ağaç Modelleri

   Dekoratif Yapay Agaçlar daha çok masa veya sehpaların üzerinde kullanılan minik agaçlardır örnek vermek gerekirse bonsai agaçları veya yapay şimşir agaçları gibi tabiki bonsai gibi ağaçlara değinmeden geçmeyelim herkesin bilmediği bir ağaçtır çam ağacını andırır çokça dalları vardır ve bizler tarafından budamalarla ve kesimler ile görselliği oluşturulmuş modellerdir tabiki bu güzel ağaçlarında yapay ağaç kategorisinde yer alması gerekmektedir.

   Farklı boyutlarda ve çeşitlerde mükemmel görünüme sahip bonzai ağaçları kişiye özel tasarımlarla mekanlarınıza estetik katmaya devam ediyor

Yapay Ağaç Çeşitleri

   Yapay Agaç Modellerini Saymamız gerekirse

 • Yapay Areka Ağacı
 • Yapay Starliçe Ağacı
 • Yapay Spatifilyum Ağacı
 • Yapay Muz Ağacı
 • Yapay Benjamin Ağacı
 • Yapay Bambu Ağacı
 • Yapay Drecania Ağacı
 • Yapay Bonzai Ağacı
 • Yapay Palmiye Ağacı
 • Yapay Aloe Vera Ağacı
 • Yapay Sakura Ağacı
 • Yapay Bahardalı Ağacı
 • Yapay Begonvil Ağacı
 • Yapay Sardunya Ağacı
 • Yapay Sögüt Ağacı
 • Yapay Kaktüs Ağacı
 • Yapay Şeftera Ağacı
 • Yapay Akasya Ağacı
 • Yapay Yuca Ağacı
 • Yapay Monstera Ağacı
 • Yapay Devetabanı Ağacı
 • Yapay Fil Kulagı Ağacı

Yapay Ağaç Çiçek

     Yapay Agaçlar farklı çiçeklerlede yapılabilmektedir bunların en başında bahar dalları ve begonviller gelmektedir. renkli çiçekler genellikle mağazalarda ve düğün salonlarında ve evlerimizde köşe çiçekleri olarak kullanılmaktadır örnek verecek olursak bir güzellik merkezinin kapı girişinde gerçekçi görünümlü bir begonvil ağacı görmeyenimiz yoktur aynı zamanda günümüzün fırsatlarından biri olan Instagram köşeleri için tasarladığımız bahardalı Ağaçlarda oldukça kullanılmaktadır ayrıca evlerimizde köşelerde kullandığımız akasyalardan güllerden hatta ayni çiçeklerden bile yapılan yapay ağaçlar mevcuttur

Yapay Meyve Ağaçları

      Meyve Agaçları sempatik görünümleriyle oldukça ilgi gören modellerdır yapay meyve ağaçlarına örnek verecek olursak limon agacı kiraz agacı elma agacı gibi hatta bazen palmiye ağaçlarının üzerlerine meyvelerini monte ederek Hindistan cevizli palmiye ağaçları da yapılmaktadır en çok tercih edilen meyve ağaçları arasında en çok satılanı yapay limon ağacı dır. Farklı modellerdende bahsetmek gerekirse mandalina ağaçları da turuncu renkleri ile mekanlarımıza renk katıyorlar elma ve kiraz modelleride elbette bizleri mutlu etmeye yetmektedirler. Genellikle gerçek ağaç gövdelerinin üzerine yapraklar ve üzerine meyveler monte edilerek tasarım yapılmaktadır boyutları ve meyve adetleri isteğe göre değişmekte ve farklı tasarımlar üretilebilmektedirler.

Yapay Limon Ağaçları

      Limon Agaçları renkleri ve görselligi ile en çok tercih edilen meyve agaçları arasındadır.

       Evlerimizde ofislerimizde hatta fabrikalarla çalıştığımız ve dinlendiğimiz tüm ortamlarda kafamızı çevirdiğimizde gördüğümüz ağaçlar bizi psikolojik olarak etkilemektedir tabii ki stresli bir zamanda yaşıyoruz ve bunu değiştirmek ve ortamlarımızı zenginleştirmek bizlerin elinde gelişen teknoloji ve gerçekçi yapılarıyla yeni tasarlanmış yapay ağaçlar mekanlarımıza değer katmaktadırlar

Yapay Palmiye Ağaçları

      Yapay Palmiye agaçları herkesin bildigi bir modeldir muhakkakki bir yerde kesin görmüşsünüzdür tropik olmayan ülkemizde farklı bir botanik hava vermekte ve çok begenilmektedir.

      büyük yaprakları ve dogal gövdesi ile herzaman dikkat çekmeyi başarmıştır.

 

Yapay Ağaç Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

      Yapay agaç seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli özellik agaçların boyutlarıdır. İnternet siparişlerinde en çok yaşanan problemdir yapay agaçların aynılarının minyatürleride yapılmış ve yanıltıcı olabilmektedir.

      bir diger husus ise o agacın saksı içine olan montajıdır özellikle iyi sabitlenmemiş agaçlar kargoda veya ilerleyen süreçte yerinden çıkma yapabilmektedir.

      Farklı bir konu ise kullanılan malzemedir. alt zeminde kullanılan yosun eski olmamalıdır. buda koku böcek veya farklı alerjen durumlar oluşturabilmektedir.

      Kesinlikle her işte oldugu gibi yapay ürünlerdede işin uzmanları ile çalışmak ve bilgi almak gerekmektedir.

Yapay Ağaç Renk Çeşitleri Nelerdir?

      Yapay agaçlarda pekçok renk skalası vardır. örnegin pembe yeşil mor ve kahverengi en çok tercih edilen modellerdir.

Yapay Ağaç Özellikleri Nelerdir?

      Yapay Ağaç özelliklerini şöyle sıralayabiliriz. Aşağıdaki özellikler yapay ağaçların kullanımını fiyatlarını ve ömürlerini etkilemektedir fiyatlandırma genellikle bu özelliklere göre yapılmaktadır sizde bu özellikleri dilediğiniz gibi seçebilir yapay ağaç modelinizi istediğiniz tarzda oluşturabilirsiniz

 • gövde adet (modeller tek gövde ve çoklu gövde kombinasyonları ile yapılabilmektedirler)
 • boyu
 • yaprak adet
 • yaprak ölçüsü
 • uv katkısı
 • saksısı
 • saksı zemini taş veya yosun

Yapay Ağaç Nerelerde Kullanılır?

      Yapay ağaçlar nerelerde kullanılır örnek verecek olursak 

Hotel , Cafe , Fabrika , Restaurant , Gece Kulüpleri , Barlar , Belediyeler , Devlet Kurumları , Hastahaneler , Ofisler , Güzellik Salonları , Düğün Salonları gibi pek çok yerde kullanılmaktadır.

Yapay Ağaçların Kullanım Avantajları Nelerdir?

      Yapay ağaçların kullanım avantajları kurumaz renk atmaz kokmaz dökülmez ve kolay yanmaz ortamlarda daha uzun Ömürlü olmaları bakım gerekmez güneş ve su gerekmez aynı zamanda evcil hayvanlarımız artık evlerimizde ve ofislerimizde baktığımız bu sevimli canlılar yapay ağaçlara canlı ağaçlara gösterdikleri alakayı göstermemektedirler aynı zamanda bazen canlı ağaçlarımızın saksılarını tuvalet ihtiyaçlarını gidermek tedirler ve Buda çok yoğun bir kokuya sebep olmaktadır bu yapay Ağaçlar da gerçekleşmez aynı zamanda rahat taşınabilir olmaları kullanım avantajlarindan bir tanesidir örnek verecek olursak bir gerçek ağaç bazen boyutlarına göre bir ton bile olabilir bu rakam yapay bir ağaçta sadece 50 kg dur Buda ağacın taşınabilir olmasına kolaylaştırmaktadır

Yapay Ağaç Bakımı Nasıl Yapılır?

      Yapay ağaçlar hiç bakım gerektirmez sadece yapa ağaçlarımızı kullanımı esnasındaözelliklerine göre dikkat edilmesi gereken yanları vardır mesela örnek verecek olursak palmiye ağaçlarının gövdesindeki dış malzemeler kolaylıkla kopabilecek ve deforme olabilecek ürünlerdir bunların korunması ağacın ömrünü büyük oranda artıracaktır aynı zamanda temizlikleri için bazı ağaçlar yıkanabilir olduğu gibi bazıları sudan zarar göreceklerdir bu konularla ilgili aldığınız yapay ağaçların ustalarımız tarafından bakımları ile ilgili de püf noktaları öğrenebilirsiniz temizlikle ilgili yazdığımız bölümde de bir detaylı olarak nasıl bir yol izlememiz gerektiği ile ilgili yazımızı da muhakkak okuyunuz.

Yapay Ağaç Dekorasyon Önerileri

      Yapay ağaç dekorasyon önerilerinde en önemli, şey mekanınızın dekorasyonudur bu konularda sizlere keşif hizmeti vermekteyiz isterseniz whatsapp hattımızdan bize ulaşarak en uygun agacı seçmenize yardımcı olabiliriz.

       Firmamız yapay ağaçları mekanlarınızı özel olarak boy ve cüsse de hazırlamaya çalışır örnek verecek olursak kapı girişlerinde ki yapay ağaçlar en güzel dekorasyon önerilerinden bir tanesidir özellikle son dönemlerde yatak odalarındaki ve banyolardaki cam fanus dekorasyonu dikkat çekmektedir cam fanus arkasına doğal bir yapay ağaç habitatı hazırlanmakta ve siz dinlenirken başucunuzda bir orman ambiyansı sağlanmaktadır aynı zamanda bu görselliğin içerisinde ufak bir şelale veya bir su birikintisi ile bir amazon ormanı görseli yaşatılmaktadır elimizde bulunan farklı Tropik ağaçlar ile yapay bir yatay bahçe oluşturulmakta zemindeki çimenler ile daha gerçekçi bir yapı sağlanmaktadır.

İç Mekanlarda Yapay Ağaç Kullanımı

      Yapay ağaçların en çok kullanıldığı yer iç mekanlardır kesinlikle kapı girişlerinden banyo tuvaletlere kadar her yerde degerlendirmek mümkündür. yapay ağaçların boyutları ve şekilleri mekanınıza uygun bir hale getirilmektedir.

      Özellikle mekanlara göre kullanım alanlarından bahsedecek olursak cafe lerde kapı girişlerinde sağ ve sol bölümlere 2 adet şimşir ağacı veya benzer şekilde ağaçlar kullanılmaktadır karşılama alanı olduğun için bu tarz bir kullanım sağlanmaktadır.

       İç mekanlarda masa aralarına separatör görevi görmek için kullanım yapılmakta ve müşterilerin aralarında bir paravan görevi görmektedir buda çok kullanılır köşe alanlardaki büyük boşluklar tabiki mekanlarda gözde boşluk hissiyatı oluşturmakda ve tasarım eksşiği olarak görülmektedir bu gibi durumlarda en iyi seçenek tabiki harika bir yağay ağaç ile bu tasarım tamamlanmaktadır.

       İş Alkanlarımızda Fabrika ve Ofislerde ise en çok çalışan performansı açısından masa aralarına veya dinlenme bölümlerinde rahatlatıcı bir etki vermek adına yeşil ve tonları olmak üzere yapay ağaçmodellerimiz kullanılmaktadır.

       Tabiki evlerimizi de geçmeden ev için de önerilerde bulunmak isteriz tabiki, işimiz gereği devamlı farklı tasarımlara sahip mekanları gezip bu tasarımları güzel dokunuşlarımızla tamamlıyoruz adeta evlerimizde artık bu tasarımların birer parçası olarak her bölümünde kullanım sağlanmaktadır büyük hol ve salonlara sahip evlerde merdiven çıkışlarında veya duvar kenarlarında büyük ve tasarıma özel ağaçlar yapılmakta ve balkon gibi alanlarda doğal bir bahçe veya tropik bir concept ise buna benzer özel tasarımlar hazırlanmakta farklı yaprak ve modellerle çalışmalar yapılmaktadır.

       Unutmamak gerekli bu bir sanat nasılsa bir tablet boya ile picasso harikalar yaratırken normal bir insan ise sadece sıradan bir resim ancak çizebilmektedir. Buda aslında doğayı taklit sanatıdır ve bu deneyimli ustaların ancak başarabildiği bir durumdur ve inanın herkesin başaracağı bir iş değildir sizlerden isteğimiz bu işleri yaptıracağınız firmalardan kendi yaptıkları modellerin resimlerini talep edip yeteneklerini sınamanızdır.

       Taklit ve ürün hırsızlığı malesef bu sektördede yaşanmaktadır.

Dış Mekanlarda Yapay Ağaç Kullanımı

      Dış Mekanlarda yapay ağaç kullanımı açısından en çok dikkat edilmesi gereken konu güneş ve suya dayanıklı özel imal edilmiş uv katkılı ürünlerin tercih edilmesidir. bu durum profesyonel insanlardan alış veriş yapılmasının daha saglıklı oldugunu ve uzun ömürlü kullanım saglayabileceginizi rahatlıkla söyleyebilirim.

Yapay Ağaçların Doğal Ağaçlardan Farkı Nedir?

      Yapay ağaçlar kurumaz solmaz veya yaprak dökmez temizlemesi çok kolaydır.

       Tabii ki sadece yaşam alanlarımızda kullandığımız yapay ağaçlar gerçek ağaçların yerini hiçbir zaman alamazlar bu yüzden etrafımızdaki gerçek ağaçların kıymetini bilmeli onlara sahip çıkmalı ve değerlerini yapay ağaçlara bakarak daha iyi anlamalıyız.

Yapay Ağaç Toptan Almanın Avantajları

      Yapay ağaç toptan almanın avantajı adeti yüksek olduğu için fiyat avantajınız olmaktadır.

Bursa Yapay Ağaç

      Bursa Yapay Ağaç denildiğinde imalat ve üretimini yapan bir firma olarak sizleri mağazamıza davet etmek isteriz dekorasyon fikirleri ve detaylı keşif hizmetlerimizle sizlere en iyi ürünleri sunuyoruz.


Yapay Ağaçlar Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Yapay ağaçlar nasıl temizlenir? nemli bez veya tüylü temizleyicilerle temizlenir.
 • Yapay ağaçların uzun ömürlü olması için neler yapılmalı? güneş ve sudan uzak tutulmalıdır.
 • Yapay ağaç nereden alınır? Bursa Cumhuriyet Caddesindeki Magazamızdan temin edebilirsiniz.