Bursa Yapay Çiçek Dekor

Bursa Yapay Çiçek Dekor

Ayşe Öztürk
04/09/2021
5

Bursa Yapay Çiçek Dekor

     Bursa ve Çevresinde tüm ekibimiz ile sizlere magaza cafe restaurant magaza ve otellerde barlarda gerekli olan yeşillendirme ve uzun ömürlü çiçeklendirme çalışmaları tasarımları oluşturmaktayız günümüzde oldukça moda haline gelen yapay peyzaj yogun olarak kullanılmaya başlandı ve bu işlemi hakkıyla ve sanatsal olarak sunabilecek yüksek seçenek alternatifine sahip bir ürün potansiyeline sahip decor firmasıyız.

   Aşagıda müşterilerimize hazırladıgımız bir kaç işin resimlerini ekledik umarım sizlerinde mekanlarında farklı bir dokunuşla iş potansiyelinizi arttırarak mişterilerde bir farkındalık yaratabiliriz.

yapay çiçek dekor instagram


SAKSI İÇİ YAPAY ÇİÇEK TASARIMLARI

Mekanlarınızda bulunan merdiven altlarına yapılacak yapay bahçeler oldukça iç açıcı görünmekte ve yaşam kalitesini motivasyon olarak oldukça arttırmaktadır uygulama alanları siteler hastaneler fabrikalar hatta evlerde bile uygulamalar yapılmaktadır. alt zemin olarak taş veya çimen kullanılmakta istenilirse üzeri agaçlarla daha gerçekçi bir görünüm saglanmaktadır.


 

Dikey Bahçe Tasarımları

  Dikey Bahçe tasarımları mekanlarda duvarların yeşillendirme çalışmasına denilmektedir dikey bahçe alt zeminin durumuna göre bir strafor üzerine çim plakalar uygulanım üzerine sanatsal bir şekilde yeşil demetleri yan yana işleyerek oluşturulmaktadır burda dikkat etmeniz gereken bu çalışmanın iç mekan veya dış mekan seçimleri olmalıdır ikisi arasında hem ürünlerde hemde kullanılan ekpmanlarda farklılık göstermektedir günümüzde pek çok çiçekçi bu işlemleri yapmaya çalışsada her işte oldugu gibi bu işinde pekçok püf noktası bulunmaktadır.

     Hiç kimse duvarının 1 ay sonra düşmesini veya renkleri solmuş ürünlerle karşı karşıya kalmayı istemez bazen ufak bir fark size daha uzun ömürlü kullanım saglamaktadır.

 

 

BAHAR DALI VE BEGONVİL AGAÇLANDIRMA

    Özellikle ilgi çekmek için kullanılan ve mekana dikkat çekmek ve müşteri potansiyelini arttırmak veya mekanın daha kolay bulunmasını saglamak için kullanılır müşteri potensiyelini arttırdıgını biz yaptıgımız işlerde analiz etmekteyiz mekanın görünümünü daha ilgi çekici hale getirmek istiyorsanız farklı renk alternatifleri olan sakura bahar agaçları büyük ilgi görmektedir. sakura yanı sıra akasya ve begonvil yıllardır ilgi çekiciligini korumaktadır çalışma gerçek kütükler üzerine bir alt gövde oluşturularak her bir dal yapraklandırılıp yerine yapıştırılıp daha uzun ömürlü olması saglanmaktadır.

SİZDE BU TARZ BİR TASARIM İSTERSENİZ UZMAN EKİBİMİZLE İLEŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

MAGAZA TELEFONU: 0224 220 20 88 - 0532 795 10 31

DECOR BÖLÜMÜ UGUR BEY : 0532 717 15 72 (Detaylı bilgi için whatsapp tan model gönderebilirsiniz)

BURSA dışı çalışmalarda mekanın ölçüsü gerekmektedir çalışma yapılacak yerin en boy ve yüksekligini bildirebilir ve yerin resmini gönderebilirsiniz.

Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. yukarıda yer alan tüm ürünler kendi çalışmalarımızdır.

Yorumlar

Ürün Puanı:
5.00 (5 değerlendirme Toplam)
 • 5 Yıldız
  5
 • 4 Yıldız
  0
 • 3 Yıldız
  0
 • 2 Yıldız
  0
 • 1 Yıldız
  0
İncelemeleri Görün:
4 Yıldız (0 değerlendirme)
3 Yıldız (0 değerlendirme)
2 Yıldız (0 değerlendirme)
1 Yıldız (0 değerlendirme)
Aldığım hizmetten son derece memnun kaldım mekanın resmen havası değişti .
Güvenilir firma yapay çiçegimi bulmadan 2 - 3 firma ile görüştük ama ne magazaları nede muattap birini bulmakta zorlandık hem magazalarında bu ürünleri toptan satıyorlar haliyle 1 adım öndeler ve fiyat konusundada çok uygun tavsiye ederim güzellik salonumuzun dekorunu yaptırdık her gelen müşterimiz çok begeniyor yeni şubemizdede çalışmak üzere :)
İstanbulda Otelimizin Dekoru İçin çalıştık Ugur Beye tesekkur ediyoruz
Tavan Dekorasyonumuz İçin Ugur Beyle Çalıştık Sagolsun Elinden Geleni Yaptılar Çok Zor Bir İşti Ama Gerçekten Ustalıklarıyla Hakkından Geldiler biz Teşekkür ediyoruz.
Gerçekten Çok Teşekkür Ederiz Tam Zamanında Gelip Magazamızı Yetiştirdiniz Açılışa kadar Emeginize Saglık Çok Begendik Herkese Tavsiyemizdir.