kargo bedava

Yapay Areka Palmiyesi

0.00
(0 değerlendirme) Görüşünü yaz
JK47ZM
Marka: Yapay Çiçeğim
Ücretsiz kargo
0.00
(0 değerlendirme) Görüşünü yaz
JK47ZM
Marka: Yapay Çiçeğim
3300,00 

whatsapp iletişimkredi kartı

 

+
Sepete ekle
+
Yapay Areka Palmiyesi
0.00
(0 değerlendirme) Görüşünü yaz

AÇIKLAMA

Yapay Areka Palmiyesi

 • 2.00 mt boyunda
 • kaliteli malzeme ve gerçekçi materyallerden yapılmıştır
 • saksı plastik veya toprak saksı seçebilirsiniz isteginize göre hazırlanacaktır.
 • evlerinizde köşe kısımlarda veya bürolarda kullanılabilecek oldukça şık bir agaçtır.
 • Toptan Alımlar İçin Adetli Alımlarda Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yapay Areka

         Areka ağacı, tropikal bölgelerde yetişen ve palmiyeler familyasından olan bir bitki türüdür. Bilimsel adı "Dypsis lutescens" olan Areka ağacı, doğal olarak Madagaskar adasında yetişir. Yaprakları uzun, dar ve kıvrımlı yapısıyla karakterizedir. Genellikle sürgünler halinde bulunan yaprakları, yeşil ve parlak bir görünüme sahiptir. Ayrıca, Areka ağacının gövdesi ince ve hafiftir.

            Areka ağacı çeşitleri, iç mekan bitkisi olarak popülerdir ve evlerde, ofislerde ve diğer iç mekanlarda dekoratif amaçlarla kullanılır. Bitkinin estetik görünümü ve hızlı büyüme yeteneği, popülaritesini artırmıştır. Areka ağacı, iç mekanlarda solgun ve sıkıcı görünen alanlara canlılık ve yeşillik getirir.

             Areka ağacı fiyatları , gölgeli veya hafif aydınlık bir ortamda iyi büyür ve bakımı kolaydır. Yeterli sulama ve uygun sıcaklık koşulları sağlandığında sağlıklı bir şekilde gelişir. Ayrıca, Areka ağacı havadaki zararlı maddeleri filtreleyebilen bir bitki olarak da bilinir, böylece iç mekan havasını temizleyebilir.

             Bursa Areka ağacı tropikal bölgelerde yetişen, palmiyeler familyasından bir bitki türüdür. İç mekan bitkisi olarak popüler olan Areka ağacı, yeşil ve parlak yapraklarıyla dekoratif bir görünüm sunar ve iç mekanlara canlılık katar. Bakımı kolay olan bu bitki, havadaki zararlı maddeleri filtreleme özelliğiyle de bilinir.

Yapay Areka Ağacı Nereden Alınır?

Salon Bitkileri içerisinde en sevilen 2023 yılının en gözde yapay agaçlarından biri olan areka palmiyesi tek tek topraktan çıkan dalların uçlarında palmiye yapraklarının kıvrık yapısıyla oldukça güzel bir görünüm almaktadır tabiki canlı areka bakmak oldukça zordur tropik bitkilerin bakımı ülkemizde bazı bölgelerde oldukça zordur tabiki bu durumda devreye yapay areka palmiyeleri girmekte hiç bir bakım gerektirmeden neredeyse gerçegine yakın bir görsellikle bizlerin psikolojik ve motivasyon olarak şehir sitresinden kurtulmamıza yardımcı olmaktadır ayrıca canlı bitkiler evcil hayvanlarımızın da oldukça dikkatini çekmekte ve devamlı kedilerimiz yapraklarını kemirmekte ve topragı dagıtmaktadır lar mişterilerimizden gelen bu geri bildirimler bizlere yapay ürünlerin başarısını kanıtlamakta ve ona yönelmeyi saglamaktadır.

Bursa Yapay Areka Ağacı

       İş yerleri içinde durum aynıdırbakım ve zaman kaybından kar saglamak ve uzun ömürlülük konusunda bize pekçok avantaj salamaktadır,

yapay areka palmiyesi farklı ebatlarda ve farklı çeşitlerde üretilmektedir. Örnek vermek gerekirse tek tek dal halinden kökten çıkan arekalar yada kalın bir gövdeden yükselerek dagılan areka palmiye agaçları siz ortama uygun olmasını nasıl anlarsınız areka palmiyeleri biraz hacimli agaçlardır oldukça dökümlü durmaktadırlar konumlandıracagınız yerde hacim ve yükseklik degerlendirmesi yaparak karar vermek gerekmektedir. bu gibi durumlarla karşılaştıgınızda satış danışmanı arkadaşlarımızdan destek alabilir veya ustalarımızla iletişime geçerek sizi bilgilendirmeleri için yardım isteyebilirsiniz işinin ehli kendini bu meslege adamış ustalarımız size konuyla ilgili destek vermekten mutluluk duyacaklardır. bursa areka palmiyesi bizden alınır yakın illerede destek ve satış vermekteyiz eskişehir areka palmiyesi

 

Değerlelendirmeler

Ürün Puanı:
0.00 (0 değerlendirme Toplam)
 • 5 Yıldız
  0
 • 4 Yıldız
  0
 • 3 Yıldız
  0
 • 2 Yıldız
  0
 • 1 Yıldız
  0
Ürünü Kullandınızmı ?
Bize bu konuda bir şeyler söyleyin ve başkalarının doğru kararı vermesine yardımcı olun
İncelemeleri Görün:
5 Yıldız (0 değerlendirme)
4 Yıldız (0 değerlendirme)
3 Yıldız (0 değerlendirme)
2 Yıldız (0 değerlendirme)
1 Yıldız (0 değerlendirme)

Yorum bulunamadı

Birlikte Satın Al

Bunlar da ilginizi çekebilir